Jeugdcomite

Jeugdvoorzitter (AVJO):

Meeus Marc
Meeus Marc
Dorpsstraat 13 A
3360 Bierbeek
GSM: 0495/241845
Email: marc.meeus5@telenet.be

TVJO:

Cums Bart
Cums Bart
Belsenakestraat 102
3020 Herent
GSM: 0477/132912
Email: bart.cums@telenet.be

Technisch Coordinator U15-U21:

Devos Gilbert
Devos Gilbert
0
0
GSM: 0499/424792
Email: gille0035@skynet.be

Technisch Coordinator U12-U15:

Maes Pieter
Maes Pieter
0
0
GSM: 0497/841684
Email: maes_pieter@hotmail.com

Technisch Coordinator U6-U11:

Beauson Manuel
Beauson Manuel

JeugdSecretaris Verantwoordelijke Cel Administratie:

Nackaerts Koenraad
Nackaerts Koenraad
Wilgenstraat 8
3360 Bierbeek
Tel: 016/253107
GSM: 0485/309595
Email: nackaertskoenraad@gmail.com

Verantwoordelijke Cel Merchandising:

Dierickx Nadia
Dierickx Nadia
Zegelaan 9
3001 Heverlee
GSM: 0477/633597
Email: nadia.dierickx@gmail.com

Verantwoordelijke Cel Ondersteuning:

Olemans Gerrit
Olemans Gerrit
Opvelpsestraat 19
3360 Bierbeek
Tel: 016/463753
GSM: 0477/724655
Email: gerrit.olemans@belgacom.be

Vertrouwenspersoon - ombudsvrouw:

Beckers Els
Beckers Els
0
0
Email: els.beckers@hotmail.com

Verantwoordelijke Afgevaardigden:

Stillaert Kato
Stillaert Kato
Weterbeekstraat 28 A
3360 Bierbeek
GSM: 0476/973738
Email: k.stillaert@skynet.be

Medewerker JeugdComite:

Vandermeulen Steven
Vandermeulen Steven
0
0
GSM: 0499/297610
Email: stevenvandermeulen1970@gmail.com

Medewerker JeugdComite:

Bonne Pieter-Paul
Bonne Pieter-Paul
Rijsmortelstraat 26
3360 Lovenjoel
Tel: (0)495 92 33 7
Email: pieterpaul.bonne@gmail.com

Verantwoordelijke Cel Kantine:

Havet Eliane
Havet Eliane
0
0
GSM: 0494/911401
Email: elianehavet@hotmail.com
 This site is created by <d-signs>. Copyrights 2005-2006