Technische staf


Sportief verantwoordelijke:

Ronsmans Julien
Ronsmans Julien
Klein Heidestraat 49
3370 Boutersem
Tel: 016/734030
GSM: 0494/187404
Email: julien.ronsmans1@telenet.be

Trainer A-elftal:

Michiels Kris
Michiels Kris
0
0
GSM: 0478/201562
Email: kriske_michiels@hotmail.com

TVJO:

Cums Bart
Cums Bart
Belsenakestraat 102
3020 Herent
GSM: 0477/132912
Email: bart.cums@telenet.be

Trainer B - elftal:

Balis Alain
Balis Alain
0
0
GSM: 0496/507145
Email: alain.balis@gmail.com

Keeperstrainer & hoofd keeperstrainers jeugd:

Beeken Pascal
Beeken Pascal
0
0
GSM: 0474/87.37.53
Email: pascal.beeken@telenet.be

Technisch Coordinator U12 - U15:

Maes Pieter
Maes Pieter
0
0
GSM: 0497/841684
Email: maes_pieter@hotmail.com

Technisch Coordinator U16 - B:

Devos Gilbert
Devos Gilbert
0
0
GSM: 0499/424792
Email: gille0035@skynet.be

Technisch Coordinator U6-U11:

De La Ruelle Stef
De La Ruelle Stef
0
0
GSM: 0478/529263
Email: stefdelaruelle@telenet.be

Keeperstrainer:

Vanhoof Frederic
Vanhoof Frederic
Eksterstraat 76
3370 Boutersem
Tel: 016/733897
GSM: 0497/81.30.09
Email: vanhooffrederic21@hotmail.com

Keeperstrainer:

Peeters Heidi
Peeters Heidi
0
0
GSM: 0479/474342
Email: heidi-peeters@telenet.be

Keepertrainer:

Devos Lucas
Devos Lucas
0
0

Ontwikkelingstrainer U10-U11:

Vacant
Vacant

Ontwikkelingstrainer U12-U13:

Vidal Ianto
Vidal Ianto
2
3360 Bierbeek
Tel: 016/462920
GSM: 0468/137391
Email: ianto_vidal@hotmail.com

Ontwikkelingstrainer U14-U15:

Vidal Ianto
Vidal Ianto
2
3360 Bierbeek
Tel: 016/462920
GSM: 0468/137391
Email: ianto_vidal@hotmail.com

Ontwikkelingstrainer U16-U17:

Duchateau Rene
Duchateau Rene
0
0
GSM: 0491/236334
Email: rene.duchateau1@telenet.be

Ontwikkelingstrainer U19-B:

Vacant
Vacant

 This site is created by <d-signs>. Copyrights 2005-2006