(2018-06-10 22:48:49) Reeksindelingen jeugd
Voetbal Vlaanderen heeft de voorstellen van reeksindelingen gemaakt. Dus dit worden waarschijnlijk de reeksen :

Voor de gewestelijke teams :

U7R : KHO Bierbeek, Tienen, Hoegaarden, Lubbeek, Haasrode, Wommersom, Butsel
U8R : KHO Bierbeek, Herent, Lubbeek, Kortenaken, Bertem, Vissenaken, Linden, Butsel
U9R : KHO Bierbeek, Steenokkerzeel, Wezembeek, Lovenjoel, Herent, Bertem, OHR, Kortenberg-Meerbeek
U10R : KHO Bierbeek, Kraainem, Sterrebeek, Strombeek, Machelen, Weerde, OHR, Moorsel
U11R : KHO Bierbeek, Hofstade, Werchter, Keerbergen, Haasrode, Nossegem, RWL Sport
U13RA : KHO Bierbeek, Kraainem, Hoeilaart, Peutie, Herent, Veltem, OHL, OHR (Huldenberg)
U13RB : KHO Bierbeek, Elewijt, Perk, Keerbergen, Haren, Nossegem, OHR (Huldenberg)
U15RA : KHO Bierbeek, Kraainem, Herent, Betekom, Veltem, Bon-Air, RC Butsel, Zoutleeuw
U15RB : KHO Bierbeek, Wijgmaal, Hoegaarden, Kessel-lo, OHL, Rotselaar, Keiberg; KDN United
U17R : KHO Bierbeek, Herent, Betekom, Houtem-Oplinter, Lubbeek, KDN United, Heide-Linter, Kortenberg-Meerbeek
U21R : KHO Bierbeek, Kraainem, Sterrebeek, Machelen, Hoeilaart, Kampenhout, Woluwe-Zaventem, Veltem, TW3000, Perk, Goetsenhove, Erps-Kwerps, Moorsel, Vossem
ZaRES : KHO Bierbeek, Sterrebeek, Bertem, Haasrode, Kessel-lo, Meldert, Korbeek Sport, Vissenaken, OHR, Erps-Kwerps, Roosbeek-Neervelp, Moorsel, Eizer, Kortenberg

Voor de U8 en U9 IP, die in de Provinciale reeksen spelen, zijn dit de reeksindelingen :

U8IP : KHO Bierbeek, KVK Tienen, Hoegaarden, Haasrode, Betekom, Kessel-lo, Woluwe-Zaventem, Tervuren
U9IP : KHO Bierbeek, KVK Tienen, Wijgmaal, Kampenhout, Eppegem, OHL, Rotselaar, Tempo Overijse

Onze interprovinciale jeugdteams zullen komend seizoen in de volgende reeks uitkomen :

U19IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - Bocholter - Tongeren - Wellen - Sp. Hasselt - RC Hades
U17IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - FC Landen - WoluweZaventem - FC Eppegem - Tempo Overijse - Olympia Wijgmaal
U16IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - FC Landen - Olympia Wijgmaal - WoluweZaventem - FC Eppegem - Tempo Overijse
U15IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - FC Landen - Yellow Flames - WoluweZaventem - FC Eppegem - Tempo Overijse - Olympia Wijgmaal
U14IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - FC Landen - Yellow Flames - WoluweZaventem - Tempo Overijse - Olympia Wijgmaal - Sp. Hasselt
U13IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - FC Landen - WoluweZaventem - Olympia Wijgmaal - KSK Heist - FC PepingenHalle
U12IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - WolvertemMerchtem - WoluweZaventem - Olympia Wijgmaal - KSK Heist - FC PepingenHalle
U11IP : KHO Bierbeek - KVK Tienen - FC Landen - ZepperenBrustem - Waltwilder VV - Mechelen a/d Maas - Esperanza Pelt - Bregel Sport
U10IP : KHO Bierbeek - KSKL Ternat - KSK Heist - Gr. Dilbeek - Bornem - Lyra - Rhodienne - Sp. Kampenhout

print

This site is created by <d-signs>. Copyrights 2005-2006